Hakkımızda

NO 8 GYM Hakkında

No 8 Gym ekibi olarak, akademik bilgiler ışığında fitness otoriteleri tarafından tasarlanan dersleri, uzman spor eğitmenleri, eşsiz tasarımı, kapalı havuzu ve keyifli spa merkeziyle bildiğin spor salonu ve fitness kavramını değiştiriyoruz. No 8 Gym, sana özel yapılan fitness check-up sonucunda hedefine doğru yürümen için sana eşlik eder. No 8 Gym’de grup dersleri amacına yönelik dizayn edilmiştir. Bu dersler beraber spor yapmanın motive edici gücünü hissetmen ve yaşam kaliteni arttırman için yeni bilgiler ışığında sürekli yenilenir. Uzman terapistlerin sunduğu kaliteli hizmetiyle N0 8, konuklarını en iyi şekilde ağırlayarak üstün hizmet sunmayı amaçlar.

No 8 Gym Misyonu

No 8 Gym kanıta dayalı bilimsel antrenman sistemi ile maksimum sayıda insanın bilinçlendirilerek yaşam kalitesini artırmayı hedefler. Hedefe yönelik sonuç almak ve iyi hissetmek isteyen bireyler için, fiziksel ve postürel hareket analizi, metabolik antrenman, beslenme ve motivasyon desteği gibi fonksiyonel fitness hizmetleri geliştirir ve sunar.

No 8 Gym'de Fitness Kültürü

No 8 Gym  her şey, her bir üyemizin kişisel hedeflerine ulaşarak sonuç almaları üzerine kurgulanmıştır. Kulüp kültürü, üyelik yapısı, fiyatlama ve antrenman programları bu amaca hizmet eder. Yenilikçi ve özgür üyelik sistemi ile eğitmen bütçesini paylaşarak, çok daha hesaplı özel ders hizmetleri alabilirsiniz. Kişisel plan ve rehberlikle, kulüp içinde olduğu gibi kulüp dışında da desteklenirsiniz. Diyetisyen desteği ve spa ile bütünsel hizmet alarak gününüzün en iyi kısmını No 8 Gym’de  geçirebilirsiniz.

Neden Biz?

  • Fiziksel görünümü iyileştirmek
  • Yağ oranını azaltmak veya korumak
  • Sıkılaşmak, formunu iyileştirmek ve korumak
  • Güçlenmek veya fiziksel performansı arttırmak

 

  • Hızlı sonuç almak ve sürdürebilmek
  • İyi hissetmek
  • Uzun ve kaliteli yaşam sürmek
  • Hastalıkları ve ağrıları önlemek
Gym 95%
Fitness 90%
Body Building 95%
Pilates 80%

HAKKIMIZDAKİ YORUMLAR

EXPERT TRAINERS

X